Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
Tente Sistemleri, Renk seçimi
Bize ulaşın
OTOMASYON
Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
Mafsallı Tente
 
Mafsallı tente, daha dar manevra alanlarına sahip mekanlarda kullanılan, raylı tenteye nazaran yer değiştirmeyen ama mafsal sistem fonksiyonu sayesinde ileri-geri hareket ettirilerek ayarlanabilen bir tente sistemidir. Mafsallı tente sistemleri, bir kol yardımı ile ileri ve geri hareket ettirilerek yağmur ve güneş koruması istenen noktalar ayarlanabilir.

Mafsallı tente, genellikle sabit ve raylı tenteler gibi gezdirerek ayarlanabilen sistenler dışında, gölge ve yağmurdan korunma alanları sabit fakat mafsal fonksiyonu yardımı ile istenen noktaya gölge ve güneş koruması sağlanmak istenen mekanlar için idealdir. Mafsallı tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların oturma alanlarında pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda kullanılabilmektedir.

Mafsallı Tente Teknik Özellikler


Paslanmaz inox bağlantı elemanları

Elektrostatik RAL kataloklu toz fırın boya (RAL 9016 Beyaz)

Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar

İthal akrilik kumaş 5 yıl süreyle solmazlık garantili

Alüminyum eksrüzyon profiller

200-700cm tek parça genişlik

150-200-250-300-350cm ileri doğru açılım

0-45'ye kadar kademesiz ayarlanabilen eğim aralığı açısı


Mafsallı Tente Sistemleri Mafsallı Tente Sistemleri Mafsallı Tente Sistemleri Mafsallı Tente Sistemleri Mafsallı Tente Sistemleri


Mafsallı Tente Seçeneklerimiz..
 
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..