Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
Tente Sistemleri, Renk seçimi
Bize ulaşın
otomasyon
Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
 
Boğaziçi Tente müşterin memnuniteyine son derece önem veren bir kuruluştur. Yaptığımız iş ve onun getirisi kadar önemli olan bir başka şey, tamamlanan bir uygulama takdim edildiğinde müşterimizin yüzündeki memnuniyet ifadesidir.

Boğaziçi Tente, bu türlü bir tatminkarlığı temin etmek için, üst düzey tecrübesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyet ilkesi bu çalışmaların her zaman odağında yer almış ve almaya da devam edecektir.

İletişim kanalları ile müşteri ile ilk diyaloğun sağlandığı ve bunu izleyen keşif/ölçü alma, teklif, öpsiyon sunumları, üretim ve son olarak kurulumun her aşamasında her ana ulaşılacabilecek kadar yakın ve kişisel tercihleri en uygun şekilde projelere yansıtabilme koşulları ile hazırdır.

Garanti

Boğaziçi Tente, tamamlanan bir projenin ardından müşterileri ile bağını sürdürür ve herhangi bir problem anında en uygun çözümle dönmesini bilir.

Sunduğumuz hizmetle veya ürününüzle ilgili bir problem durumunda, veya olumlu/olumsuz eleştirilerileriniz için bize doğrudan ulaşabiliriz. Bu şekildeki bir dönüşümün daha kaliteli bir hizmet sunumunda önemli olduğuna inanıyoruz.

Tüm ürünlerimiz en azından iki yıl boyunca garanti kapsamındadır. Sistemin manual olması durumunda iki yıllık, motorlu olması durumunda ise üç yıllık teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Keşif işleminin ardından iletilen teklifte garanti ile ilgili açıklama da verilecektir.

Faturalama tarihinde hazırlanacak olan ve garanti koşulları ile ilgili detaylı bilgilerin sıralandığı belge de müşterilerimize ayrıca verilmektedir.


Önerileriniz

Hizmetlerimiz, sitemiz veya şirketimizle ilgili önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Müşterilerimizden ve mekanizmalı perde sistemleri ile ilgilelenen kişilerden aldığımız bu türlü bir geri besleme ile daha üst düzey bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Önerilerinizi bize iletmek için tıklayınız...

 
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..