Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
 
 
Boğaziçi Tente Tüm motorlu tente sistemlerimizde, konumunda dünya lideri olan SOMFY motorları kullanmaktayız. Motorlarımız 5 yıl garantili olup, mevcut olan en sessiz motorlardır. Radyo teknolojisi ile çalışan RTS sistemleri, motorlu tente ile verici arasında kablo kullanımı gerektirmez. Böylece uzaktan kumanda ile tek dokunuşla, oturduğunuz yerden tentenizi yönetebilir veya ek bir rahatlık için motorlu tentenize, otomatik rüzgar ve güneş sensörleri ekleyebilirsiniz. Güneşli zamanlarda tente açılacak, sert rüzgarlı havalarda tente toplanacaktır, böylece rüzgara karşı tentenizin korunması sağlanacaktır. Ayrıca duvara monte edilebilir düğmeli motor seçeneklerimiz de mevcuttur.

Motorlu Tentenin Avantajları, Tentenin Avantajları Ayağa kalkmayın ve tente manivelasına elveda deyin! Yalnızca uzaktan kumandanızdaki düğmeye basın ve tenteniz açılırken ya da kapanırken siz dinlenin. Güneş ile gölge arasında seçiminizi yapın. Ek bir rahatlık için motorlu tentenize, otomatik rüzgar ve güneş sensörleri ekleyebilirsiniz. Güneşli zamanlarda tente açılacak, sert rüzgarlı havalarda tente toplanacaktır, böylece rüzgara karşı tentenizin korunması sağlanacaktır. Tenteyi koruyun ve ömrünü uzatın. Çok fazla rüzgar mı var? Rüzgar sensörü, tenteyi korumak için otomatik olarak toplamaktadır. Bu durum, mekanizmanın ve kumaşın daha uzun süre sağlam kalmasını temin edecektir. Tüm yıl boyunca ek bir alan kazanın. Gece mi oldu, tentenizi aydınlatın... Hava soğudu mu, tentenin altına yerleştirilen ısıtıcıyı çalıştırın... Hepsini, tentenizin uzaktan kumandasıyla yapın.


İstanbul merkezli şirketimiz, günümüz itibari ile ülkemizin her yerine ulaşabilir durumdadır. Kıbrıs ve yurtdışına da ürün/hizmet ulaştırma imkanımız bulunmaktadır.
 

Tente Sistemleri, Renk seçimi   Bize ulaşın   Otomasyon   Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..