Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
 
 

BogaziciTente.com kullanıcıya en sorunsuz ve kullanışlı gezinme imkanı tanımak üzere tasarlanmıştır. Siteyi görüntülemede sorun yaşıyorsanız, Adobe Flash Player'ın son versiyonunu indirmeyi deneyiniz.

Sade ve organize olan sitemizde, solda ürünlerimiz ve onların alt türleri ile ilgili, üstte kurumsal ve sağda da spesifik bilgilere ulaşmak münkün olur. Sitede yer verilen fotoğraflardaki ürünler birebir olarak müşteriye sunulabilir. Bu ürünlerin detaylı bir sunumu için Renk Seçimini kullanabilirsiniz. Galeride ve anasayfadaki flash animasyonda, bu ürünle ilgileniyorum linkine tıklayarak doğrudan ilgili ürünle ilgili sipariş veya bilgi isteğinizi bize iletebilirsiniz. Sağda yer alan çok satanlar bölümü, mevsimsel olarak ortaya çıkan müşteri eğilimlerini yansıtır ve kendi satış rakamlarımız baz alınarak hazırlanır.
Bogazicitente.com'a belli bir tente sistemine karar vermeden girmişseniz, sizlere yardımcı olmak üzere hazırladığız iki araca ulaşabilirsiniz. Bunlar uygulama mekanlarına ve gereksinimlere göre tente seçimi yönlendirmesi Hangi tenteyi seçeceğinize yine de karar veremediyseniz doğrudan bize e-mail veya telefonla ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Bizle irtibata geçmek için iletişim, belli başlı sorular ile ilgili yanıtlar bulmak içinse SSS bölümüne başvurabilirsiniz.
 

Tente Sistemleri, renk seçimi   Bize ulaşın   Tente Sistemleri, Otomasyon   Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..